מעלונים לבית

מעלונים לבית

 מעליות ביתיות, או מעלונים לבית הן מעליות המותקנות בבתים פרטיים צמודי קרקע, דירות בעלות מס' מפלסים, שהתקנתן נותנת מענה לאלו שאינם מסוגלים להתנייד בכוחות עצמם, ואלו שרגליהם עייפו מריצה בלתי פוסקת בין הקומות והמפלסים בבית, וכעת מחפשים פתרון נוח להתניידות בביתם.

מעלונים לבית לאיכות חיים!

התקנת מעלונים לבית אינה עניין פשוט, ועם זאת זה כמעט לא ייאמן עד כמה הם מקלים על חיינו; בין אם התבגרנו אך אנו לא רוצים לעבור דירה שתתאים לצרכינו, או שאחד מדיירי הבית אינו מסוגל לטפס במדרגות בעצמו או בכלל. על מנת לבחור את המעלון המתאים לנו ביותר, יש לשים לב למס' דגשים:

  • אין צורך בשינוים בבית – מכיוון שהתקנת המעלון קטנה יותר ממעלית סטנדרטית, אין צורך בחדר מכונות. מעלית זו מופעלת ע"י מערכת הידראולית. בנוסף, המעלית מעוצבת כך שתשלב באופי הבית, ובמינימום נזק במידה ומדובר במבנה קיים.
  • בטיחות – כל מעלית ביתית או מעלון חייבים לעבור בדיקה מקיפה ולקבל אישור ממכון התקנים ומשרד התמ"ת.
  • מחירים – עלות ממוצעת למעלית נעה בין 80,000 ₪ ל-110,000 ₪ ומעלה, ונשען על גודל המעלית, מס' הקומות בבית, עיצוב ויצרן, בניית הפיר ועוד.
  • העלאת ערך הדירה – נקודה נוספת שלא מזיקה אף פעם, היא העובדה שמעלון יעלה באופן אוטומטי את ערך הנכס שלכם!

מעלונים לבית – אל תישארו בתחתית – זה הזמן לעלות למעלה

יש משהו במעלית ביתית שמשדר יוקרה, אך אל תטעו! מעליות אלו כבר אינן נחלתם של העשירים בלבד. נכון שמדובר בהוצאה לא קטנה, אך היא חד פעמית ומשתלמת לטווח הארוך ברבדים רבים; היא פתרון נהדר לאנשים בגיל העמידה, מאפשרת לכם להשאר בביתכם, מציעה עצמאות לבעלי מוגבלויות, ועוד. חברת ניג'ם פריד ובניו בע"מ הינה מהוותיקות בתחומה, בעלת ניסיון של שנים רבות וצוות מקצועי – אל תישארו למטה, צרו קשר בהקדם האפשרי וגלו כמה קל לטפס למעלה!

מעלונים לבית פרטימעלונים לבית המלצהבניית מעלונים לבית

 

הזדקנתם? לא יכולים לעלות במדרגות?
אצלנו יש פתרון ייחודי!

פירים מיוחדים לבתים קיימים!

האם אתם שומרים על תקינות ובטיחות המעלית בבניין שלכם?
האם אתם זקוקים לחברת אחזקת מעליות?

שירות אחזקת מעליות עם אצבע על הדופק וזמינות סביב השעון

אין צורך להרבות במילים
התמונות מדברות בעד עצמן

אתם מוזמנים להסתכל בגלריה שלנו ולהתרשם מן העבודות

למידע נוסף ותאום פגישת ייעוץ צור קשר:

קידום אתרים קידום אתרים

Call
Mail